Акція «Купи сучасну книгу в книгарні та подаруй бібліотеці»

          У четвер 14 лютого, в книгарні «Дружба» за адресою м. Рівне, майдан Незалежності, 5 відбувся захід, присвячений Міжнародному дню дарування книг.

Як відомо, 14 лютого – це незвичайний день, пов’язаний із давньою традицією вітати усіх закоханих. Загалом, Валентинів день також можна опозиціонувати з Днем любові, добра, приязного ставлення один до одного, Днем «гарячих», доброзичливих сердець. Тож, зовсім невипадковим можна вважати той факт, що ця дата співпадає з Міжнародним днем дарування книг.

          З нагоди цих свят КП «Рівнекнига» РОР разом з КЗ «Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою» РОР взяли участь в акції «Купи сучасну книгу у книгарні та подаруй бібліотеці».

Кожен відвідувач мав змогу купити одну чи за бажанням, декілька книг в книгарнях КП «Рівнекнига» РОР та подарувати бібліотекам міста або ж один одному.

         Приємною несподіванкою став візит екс-спікера Верховної ради -  Руслана Володимировича Кошулинського та народного депутата України Олега Івановича Осуховського, які придбали історично-наукові видання книг та передали директору КЗ «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» РОР Ярощук Валентині Петрівні.  

Продавці магазину мали можливість поспілкуватися з відвідувачами, запрошеними та ознайомити їх з новинками літератури і продукцією магазину загалом, а також дати відповіді на всі поставлені запитання.

            Як зауважила продавець-консультант книгарні «Дружба» - Оксана «Від минувшини й до сьогодення: книга завжди залишатиметься найкращим подарунком для кожного із нас»
Колектив КП «Рівнекнига» РОР щиро дякує всім хто долучився до акції.