Книгу Кузьми Скрябіна екранізують

Star Media екранізує книгу Кузьми Скрябіна «Я, Побєда і Берлін», про що заявив генеральний продюсер компанії Star Media Влад Ряшин 

Проект фільму буде представлено на наступному пітчингу Держкіно.


Star Media екранізує книгу Кузьми Скрябіна «Я, Побєда і Берлін».

Про це на одній з прес-конференцій 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю оголосив генеральний продюсер компанії Star Media Влад Ряшин:


«Ми цілий рік займалися девелопментом, нарешті прийшли до якісного синопсису цієї сторії, який можна розвивати в повноцінний сценарій. Ми також маємо підтримку дружини Андрія – Світлани Кузьменко», – розповів продюсер.


Книгу «Я, Побєда і Берлін» було видано видавництвом «Фоліо» у 2006 році. Це літературний дебют українського співака, письменника, телеведучого та фронтмена гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна).


Події відбуваються навколо старого й пошарпаного автомобіля марки «Побєда», на якому простий хлопчина Андрій зі своїм другом Бардом подорожують до столиці Німеччини, потрапляючи в різні пригоди. В основі повісті — пригоди з життя самого Андрія Кузменка.


Кузьма Скрябін

Нагадаємо, Андрій Кузьменко загинув 2 лютого 2015 року внаслідок дорожньо-транспортної пригоди в Дніпропетровській області.


Замовляйте інші книги Кузьми на Рівнекнига:

За матеріалами litakcent.com