КП “Рівнекнига” РОР на форумі видавців у Львові.

Час оновити книжкові полиці!

Саме під таким гаслом проходив щорічний 26 форум видавців у Львові, який тривав з 18 по 22 вересня.

Менеджер КП ”Рівнекнига” РОР Надія Реброва та товарознавець магазину “Слово” Оксана Журавель відвідали книжковий ярмарок і безпосередньо поспілкувалися з видавництвами - партнерами та авторами.

 

 

Book Forum став найбільшим культурним фестивалем в Україні завдяки постійній популяризації читання книги, а також є однією з найважливіших літературних подій, яка запроваджує новітні тенденції у сфері книговидавництва та сучасного літературного процесу.

Цьогорічний форум налічував 399 учасників, висвітлено 700 подій та встановлено понад 20 тематичних локацій,також було представлено 2000 новинок на фоні трендових дизайнерських стендів.

Серед насиченої програми форуму варто відзначити ті найяскравіші презентації та автограф-сесії авторів, котрі вдалося охопити за період перебування на форумі видавців.

 

Автограф-сесія Василя Шкляра зібрала натовп шанувальників історичного роману. Безліч позитивних відгуків та вдячних читачів.

 

Неймовірний ажіотаж навколо книги Яніни Соколової “Шевченко на кожен день”. Дискусійна презентація книги викликали шквал ємоцій та суперечок навколо подій, які стали актуальними для сьогодення.

 

 

Автограф-сесія Мирослава Дочинця також зібрала достатню кількість прихильників.

Постійний учасник книжкового форуму Андрій Кокотюха виявив бажання приїхати в “Рівнекнигу” та поспілкуватися зі своїми читачами.

Брати Капранови презентували книгу “Паперові солдати” і провели автограф-сесію для шанувальників.

 

 

КП “Рівнекнига” РОР закликає долучатися до читань та придбати в наших магазинах усі новинки літератури представлені на книжковому форумі у Львові.