Рівнекнига торгує онлайн!

Рівнекнига-торгує онлайн

Відтепер покупці "Рівнекниги" замовлятимуть книги в інтернет-магазині. На новому сайті вони зможуть "помандрувати" різними полицями-категоріями, пошукати книгу за назвою чи автором, почитати анотацію, скласти замовлення. Періодично оновлюватиметься розділ блог з різними статтями, інтерв’ю та цікавими фактами. На сайті є інформація про магазини, їхнє місцезнаходження, та контактна інформація.  

Рівнекнига відкрила шостий магазин. Відтепер, маючи доступ до інтернету, Вам не потрібно кудись йти - вибирайте і замовляйте книги online. Тут описано, як це зробити. Коли зробите замовлення з Вами зв’яжуться наші співробітники, щоб домовитися про купівлю.  

Рівнекнига магазин онлайн

Сайтом Рівнекниги зручно і комфортно користуватися на будь-якому пристрої: комп’ютері, планшеті чи мобільному телефоні, адже він адаптивний. Це означає, що розміри кнопок, шрифтів та зображення автоматично прилаштовуватимуться до розмірів екрану ваших девайсів.


Крім того, на сайті є розділ з новинами, який періодично поповнюватиметься різною інформацією.


Щоб першими дізнаватися про нові книги, акції та іншу корисну інформацію підпишіться на головній сторінці.


Радимо відвідувачам зареєструватися, що дозволить контролювати покупки та брати участь в акціях. Інформація, яку Ви залишете про себе використовуватиметься згідно з положеннями про політику конфіденційності


Директор підприємства "Рівнекнига" Юлія Хажанець бажає приємного відпочинку та замовлень на сайті. З пропозиціями пишіть на адресу: director@rivneknyga.com

На сайті Ви також можете знайти інформацію про рівненські магазини: