Український культурний фонд та КП "Рівнекнига" РОР: маленькими кроками до великої перемоги!

              Раді повідомити усім, хто цікавиться  подіями і новинками, які пов"язані з КП "Рівнекнига" РОР й відстежує інформацію на сайтах та у ЗМІ, що 2019 рік для підприємства розпочався активно і позитивно.
             1 березня 2019 року КП "Рівнекнига" РОР разом з партнерами ТОВ "Грамота" Київ та КЗ "Культурно-археологічний центр Пересопниця" прийняли участь в конкурсі оголошеному Українським культурним фондом, який координується Міністерством культури України. Діяльність фонду спрямована на  підтримку культурних та мистецьких проектів та передбачає іх  фінансування. 
             В межах конкурсної програми "Створюємо інноваційний культурний продукт", бюджет якої становить 1.5 млн. гривень,  КП "Рівнекнига" РОР ( як організатор ) подало заявку на конкурс УКФ. Назва проекту: "Проект партнерства КП "Рівнекнига" РОР, ТОВ видавництво "Грамота" та КЗ "Культурно - археологічний  центр "Пересопниця" РОР " Пересопницьке Євангеліє - поповнення культурної спадщини. Популяризація українського видання на території України". За результатами технічного відбору проект пройшов перший етап конкурсу. Попереду іще два етапи -детальне вивчення опису проекту експертами та його реалізація.
           Участь в проекті триває.... За перебігом подій та результатами стежте на сайті підприємства. Успіхів усім та перемог!