Зустріч та автограф-сесія із поетесою Вірою Правоторовою

У п’ятницю 23 листопада о 15:00 в книгарні «Знання» за адресою м.Рівне, майдан Незалежності 5, відбулася зустріч та автограф-сесія  із українською письменницею Вірою Миколаївною Правоторовою.

     Віра Правоторова є автором збірок для дітей. Її творчий доробок складають поетичні збірки видавництва «Зелений пес»,  «Віршенята і віршики з оксамитової торбинки» (2015), «Веселі віршики з мальованого глека» (2016).

Значної уваги заслуговує аудіокнига віршів «Радісні віршики з бабусиної флешки» (2017).

Твори поетеси регулярно публікуються в дитячих журналах.

     Віра Правоторова відноситься до тих авторів,  творчість яких присвячена дитячій аудиторії. Її вірші наповнені добротою, любов’ю та проникливістю насамперед до дитини. 

Поспілкувалися із автором не лише відвідувачі книгарні, а й представники управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, а саме Сільман Галина Олексіївна та автор «персональної» книги Надія Малафєєва.

А найменші відвідувачі зустрічі - школярі Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Центр надії» ім. Надії Маринович Рівненської міської ради, слухали вірші безпосередньо у виконанні поетеси та грали із нею у веселі ігри.

«Мої книги – живі та говорять до кожного із читачів» - підсумувала зустріч Віра Миколаївна Правоторова.