"Рівнекнига" - СІМДЕСЯТ років досвіду на ринку.

Підприємство створене в  лютому 1948 року  з метою забезпечення суспільних потреб територіальної громади області, установ та організацій книжковою, навчальною, іншою друкованою продукцією, шкільно-письмовими, канцелярськими та іншими товарами.


Підприємство нараховувало 13 книгарень в місті Рівне та 4 книгарні в районних центрах, а саме: в м. Острозі, м. Здолбунові, м. Сарни та м. Дубно.

За роки існування підприємства значно скоротилася чисельність книгарень, на сьогодні їх п'ять: "Слово", "Просвіта", "Дружба", "Знання", "Книги", що знаходяться в місті Рівне.


Підприємство засноване на спільній власності територіальних громад Рівненської області, здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства та Статуту, є комунальним, комерційним і діє на принципах повного господарського розрахунку та самофінансування. Чисельність працівників підприємства – 50 чоловік.


Власником підприємства КП "Рівнекнига" є Рівненська обласна рада.

МАГАЗИНИ

Наші нагороди та відзнаки

КП “Рівнекнига” з 2009 року тримає першість за даними Національного бізнес-рейтингу, згідно статистичної звітності було визнане кращим комунальним підприємством року і зайняло перше місце за економічними показниками серед комунальних підприємств за основним видом діяльності.

За підсумками 2013 і 2014 року КП “Рівнекнига” очолила Національний рейтинг за результатами фінансово-господарської діяльності та у номінації "Соціальний внесок підприємства" та отримала статус "Комунального підприємства 2014 року".

Книга - інструмент національної ідеї, знаряддя вітчизняної педагогіки, інтелект нації.


За роки незалежності ми повернули читачеві унікальні дослідження видатних українських істориків, літераторів, етнографів, фольклористів, громадських діячів минулого, багато років заборонених тоталітарним режимом, відродження духовності суверенної України. 


В наших книгарнях мешканці та гості міста можуть ознайомитись та придбати твори наших рівненських письменників та авторів. Пам'ятаючи Шевченкову настанову "І чужого научайтесь, й свого не цурайтесь", ми пропагуємо видання нашої творчої молоді, поетів, письменників, наукові праці і розвідки рівнян. Найбільш повне зібрання творів рівненських письменників зосереджено в таких книгарнях: № 1 "Дружба, № 8 "Слово", № 13 "Знання”.


Ми ставили собі за мету зробити українську книгу - це інтелектуальне надбання українців, реалізоване у книжках - доступною для рівнян. Працівники книгарень надають компетентну кваліфіковану допомогу покупцям при виборі необхідної літератури. 


“Рівнекнига” впровадила в дію єдину електронну систему, яка об'єднує усі  п'ять книгарень, склад, торговий відділ і бухгалтерію. В разі відсутності певної книги в мережі приймаємо від покупців замовлення на необхідну їм літературу, замовляємо її у видавництвах і після надходження книги на склад передаємо її в книгарню для подальшого продажу.

Ми - це команда професіоналів, здатних вирішувати проблеми реформування і цивілізованого існування в умовах ринку, нових партнерських стосунків із авторами, поліграфістами і видавцями, інституціями будь-якої форми власності.


Ми поставили собі за мету зробити усе можливе, щоб сучасна українська література мала свого читача, могла вільно функціонувати на книжковому ринку і потіснити із полиць українських книгарень чужомовні видання.


Ми співпрацюємо з 400 видавництвами України та ближнього зарубіжжя....


“Рівнекнига” широко пропагує та підтримує українські видавництва та українську літературу. Серед всіх надходжень 85% займають україномовні видання з різних галузей знань. 


З метою покращення асортименту та налагодження зв’язків товарознавці торгового відділу щороку  мають нагоду бути учасниками книжкового форуму, який проходить в м. Львові. Вже 18 років наше підприємство бере участь у Львівському книжковому  форумі видавців, що свідчить про ефективність роботи та бажання донести до наших покупців найкращі видання, що виходять з друку в Україні.


Останнім часом через скорочення накладів українськими видавництвами  все частіше згадують про ще одну проблему вітчизняного книгорозповсюдження: відсутність книги в регіонах України.


Якщо в містах-мільйонниках книгу ще можна знайти, то в регіонах книга в «живому» вигляді відсутня. 80 відсотків книг, що видаються в Україні, до провінції взагалі не потрапляють. Ми зробили усе належне, щоб змінити цю сумну статистику і подарувати рівнянам справжнє свято, свято української книжки!


Наші книгарні беруть активну участь в книжковій торгівлі за межами своїх книгарень, під час масових заходів, приурочених до різних державних свят, де пропонують покупцям асортимент, підібраний у відповідності з тематикою.


Під час шкільних базарів широко представлений книжковий aсортимент навчально-методичної літератури на допомогу учням, студентам, вчителям, педагогам, абітурієнтам.


Щодня в мережу книгарень КП “Рівнекнига” зі складу підприємства надходять додаткові партії літератури, асортимент постійно поповнюється новинками книжкового ринку, що є показником оперативності та фаховості в роботі продавців та товарознавців мережі.