КНИГАРНЯ "ДРУЖБА"

Книгарня «Дружба» – структурний підрозділ КП «Рівнекнига», реалізує книжкову продукцію, плакати, календарі та шкільно-письмові і канцелярські товари. Книгарня відпускає книжкову продукцію за готівку, а також працює по безготівковому розрахунку. В книгарні найбільший асортимент літератури з медичної галузі знань.


Торговий зал книгарні розділений на сектори, над кожним видом літератури є інформативний роздільник. Тому покупцям нескладно знайти потрібний розділ.


Ми широко використовуємо розкладку літератури на столах, що дозволяє відразу оком осягнути асортимент, вибрати собі цікаву по тематиці книжку. Нашим покупцям подобається, що можна її погортати тут же на столі, зрівняти з іншою – вони з задоволенням проводять тут доволі багато часу серед книг, яких в книгарні дуже багато. 



Колектив книгарні завжди дбає про інтереси своїх покупців, слідкує за викладкою нових поступлень, за поповненням асортименту.


Товарознавці книгарні проводять роботу по вивченню попиту населення на книжкову продукцію, формують замовлення і передають їх в торговий відділ КП "Рівнекнига" для подальшого замовлення у видавництвах. Асортимент книгарні включає такі розділи літератури: навчально-методична (підручники, посібники та методична література для загальноосвітніх та вищих навчальних закладів), психологія, філософія, педагогіка, мовознавство, літературознавство, юридична, економічна, сільськогосподарська, медичнa, а також дитяча і художня література.


Впродовж багатьох років книгарня активно і послідовно працює на ринку навчальної книги України, ставлячи собі за мету зробити українську книгу доступною, розширювати середовище україномовного збагачення знаннями, пропагувати інтелектуальне надбання українців, реалізоване у книжках.



Наша адреса:

Книгарня №1

КП «Рівнекнига»

м. Рівне, 33028

майдан Незалежності, 5

телефон:

(0362)  26-15-97