КНИГАРНЯ "ПРОСВІТА"

Книгарня  "Просвіта" знаходиться  на першому поверсі 14-ти поверхового будинку, де функціонує вже близько тридцяти років. Книгарня є невеликою за торговою площею, однак компактною. Серед всіх книгарень підприємства вона  є "наймолодшою".

 

А починалось все приблизно так. В газеті "Червоний прапор" від 24.07.81 р. було надруковано невелике оголошення-запрошення, що 27 липня 1981 року в м. Рівне відкривається спеціалізований  книжковий магазин.

 

На відкриття прибули представники громадськості, численні книголюби і гості  міста. Поблизу книгарні був проведений мітинг, на якому відзначалось, що відкриття нової книгарні – це радісна

подія для книголюбів, працівників книжкової торгівлі, а також всіх жителів обласного центру.

На сьогодні це маленька затишна книгарня. В книгарні працює досвідчений колектив, який приділяє велику увагу культурі обслуговування.


Для нас найголовнішим є забезпечити книгарню необхідним асортиментом і  задовольняти попит на друковані видання. Наша книгарня щодня поповнюється новинками та новими надходженнями!  Ми працюємо для наших покупців і завжди допоможемо у виборі літератури.


Відкриття книгарні Просвіта

Працівникам книгарні вручено символічний ключ. Перерізується червона стрічка – і перші відвідувачі заповнюють торгову залу, вона тоді була вчетверо більшою, аніж зараз.

 

При магазині було відкрито конференц-зал на 50 місць, де організовувались зустрічи з письменниками, читацькі конференції, огляди нової літератури, тематичні вечори та інші заходи.

 

Навпроти книгарні знаходиться ЗОШ №12. Учні та вчителі залюбки приходять в книгарню, де  мають чудову нагоду вибрати і придбати широкий вибір навчальної, методичної літератури, атласів та карт.

 

В книгарні великий  вибір дитячої літератури, художньої літератури, а також різноманітних листівок, плакатів, календарів. Маленькі відвідувачі - учні школи є постійними нашими покупцями.


Спеціально для них в нас широкий вибір різноманітних дрібничок: листівок, наклейок, розмальовок та багато іншої друкованої продукції.

 

Неподалік книгарні знаходиться Технічний коледж НУВГП та Рівненський коледж економіки та бізнесу. Викладачі та студенти залюбки купують в нас необхідну літературу, бібліотекарі вузів поповнюють свої бібліотечні фонди, студенти купують книги та підручники для заміни втрачених.

Завідуюча Любов Яковлева

Наша адреса:

Книгарня №2

КП «Рівнекнига»

м. Рівне, 33023

вул. Київська, 17

телефон:

(0362)  28-65-98