КНИГАРНЯ "СЛОВО"

Книгарня «Слово» – одна з найбільших книгарень нашого підприємства. ЇЇ місцезнаходження відоме практично всім мешканцям нашого міста, тому що  вона знаходиться в самому серці міста Рівне, на Театральній площі (вул. Соборна, 57)

Крім цього, книгарня вже понад 60 років є структурною одиницею нашого підприємства і зуміла завоювати престиж та авторитет не тільки серед постійних покупців, а й  на книжковому ринку м. Рівне вцілому.


Книгарня є нашою гордістю і основною книгозбірнею, тому що в ній зосереджено найбільше книжкових надходжень з різних галузей знань. За своєю структурою, книгарня є універсальною з широким  асортиментом літератури та  товарів шкільно-письмової групи. 


Торговий зал книгарні, для зручного користування  розділений на сектори і над кожним видом літератури є роздільники, які носять інформаційний характер. Покупцям досить легко знайти необхідну їм літературу і не загубитися у лабіринтах книг, яких в книгарні дуже багато.

В центральній частині книгарні розташований відділ художньої літератури. На наших полицях представлена художня література українських та зарубіжних класиків. Ми приділяємо велику увагу популяризації творів українських письменників.

 

Підтримуємо українські видавництва тому, в нас надзвичайно великий асортимент друкованих видань художнього, публіцистичного, історичного, народознавчого змісту. Користуються попитом цікаві та пізнавальні твори, в яких описується національно-визвольна боротьба нашого народу, книги про УПА та патріотів С.Бандеру, С. Петлюру, Б.Боровця та ін. 

 

Щодо сучасної української літератури, то саме в нашій книгарні ви знайдете найсучасніші твори українських письменників, які з кожним роком завойовують авторитет серед читачів. Авторами книг є відомі в Україні і за її межами письменники, серед яких : М. Матіос, Ю.Андрухович, Ю. Покальчук, О. Забужко, А.Кокотюха, Л.Костенко, Л.Дереш, Є.Кононенко та ін.

Нашою гордістю є відділ дитячої літератури, де представлений широкий асортимент друкованих видань для діток всіх вікових категорій. Книги носять пізнавальний характер, наповнені яскравими малюнками та аплікаціями. В широкому асортименті представлені розмальовки та різноманітні пазли, для  дітей наймолодших вікових категорій.

 

Щодо художньої літератури для дітей, то в нас ви знайдете казки в сучасному оформленні, на любий смак і любого формату  - від українських народних до казок країн Світу. Крім цього, у відділі дитячої літератури, ви знайдете  широкий асортимент книг пізнавального характеру, дитячих енциклопедій, які допоможуть вашому малюку пізнавати світ і навколишнє середовище.

Для учнів, студентів та викладачів представлений широкий асортимент видань навчально-методичного змісту, література з курсів шкільної програми та курсів лекційних занять. Видання відповідають всім вимогам Міністерства освіти України та поповнюються щодня новими надходженнями.

 

Широкий асортимент друкованих видань з історії України, публіцистичних творів, наукових праць з різних галузей знань задовольнить читацькі потреби дослідників, викладачів, аспірантів. В книгарні є великий вибір картографічної продукції, атласів, різноманітних листівок та календарів, які постійно оновлюються новими надходженнями.

 

Крім того, в книгарні представлений широкий асортимент допоміжних товарів шкільно-письмової групи: зошити, ручки, ватмани, папір для ксероксів, фарби тощо.

Працівники книгарні «Слово» завжди нададуть вам компетентну допомогу у виборі книг. Ми працюємо індивідуально з кожним покупцем і нашим завданням є забезпечити книгарню літературою, котра користується попитом. 


У нас ви можете замовити потрібну вам книгу, яка  протягом кількох тижнів вже буде на полиці.


Наша адреса:

Книгарня №8

КП «Рівнекнига»

м. Рівне,  33028,

вул. Соборна, 57


Телефон:

(0362)  26-94-17